Sergen Yalçın İsyan Etti: Derdiniz Nedir?

Galibiyetten dolayı keyifli olduğunu belirten deneyimli teknik adam, “İyi bir oyun oldu. Oynayanlar, ellerinden gelenin en uygununu yaptılar. Uygun çaba ettiler. Kazanmak, motivasyon yakalamak kıymetliydi. Bugün prestijiyle kazandık. Oyuncularıma konsantrasyonlarından ve uğraş güçlerinden dolayı memnunum.” dedi.

Dinlenmiş isimlerin oynamasına dikkat çeken Sergen Yalçın, “Gökhan, Necip, Adem oynadı. Dinlenmişler oynadı. Âlâ bir galibiyet oldu. Kalan 5 haftaya en düzgün formda hazırlanmaya çalışacağız.” formunda konuştu.

Kalan 5 hafta ve eksikler için konuşan siyah – beyazlı teknik adam, “Eksikler var. Canımızı sıkıyorlar. Atiba ve Welinton dönecek, Larin’in dönme ihtimali var. Dönemi kapatan 3 oyuncu var. Aboubakar olmayacak. Sorun yaşayacağız. Kalan 5 haftayı en güzel formda gayret ederek en âlâ yerde kapatacağız. İnşallah becerebiliriz.” sözlerini kullandı.

Mücadeledeki hakem idaresini eleştiren Yalçın, “Hakemlerin kırmızı kartı yok mu ceplerinde. Yok mu! Bugün atmıyor, Ankaragücü maçında atmıyor, Kasımpaşa maçında atmıyor. Buradaki maksat nedir yani! Hedef nedir? Kural gereği oyuncunun hareketi ikinci sarı kart. 4. Hakem diyor ki, ‘İkinci sarı, at’ diyor. Cüneyt Hoca atmıyor. Kayserispor’un 10 numarası nasıl 90 dakika oyunda kalır! Yok mu kartları. Biz ekstra bir şey istemiyoruz ki. Kuralların uygulanmasını istiyor. Lehimize hiçbir şey istemiyoruz. Muvaffakiyete giden her yol mübah bizde yok. Birisi açıklasın bu kartını. Nedir derdiniz yani! Hedef ne burada. Lütfen bir açıklasınlar. Değilse sarı kart, özür dileyelim biz herkesten.” değerlendirmesinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sergen Yalçın İsyan Etti: Derdiniz Nedir? için yorumda bulun

    Sergen Yalçın İsyan Etti: Derdiniz Nedir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sergen Yalçın İsyan Etti: Derdiniz Nedir? için ilk yorumu yapabilirsin.