Yılmaz Vural Radikal Kararlar Aldı

Harika Lig’in 34. haftasında Beşiktaş’a 4-2 yenilen BB Erzurumspor’da bu maçın akabinde çarpıcı gelişmeler yaşandığı ortaya çıktı. İHA’nın haberine nazaran, teknik yönetici Yılmaz Vural, Beşiktaş maçı sonrası Aatif Chahechouhe, El Kabir ve Darri’yi grupta istemediğini idareye iletti.

Da Costa Gereksiz Çıkış Yaptı

Ardından idare bu 3 futbolcunun süresiz takım dışı kalması kararını verdi. Bunun üzerine tecrübeli stoper Manuel Da Costa da grupta kalmak istemediğini iletince bu oyuncu da takım dışı bırakıldı.

Ardından idare bu 3 futbolcunun süresiz takım dışı kalması kararını verdi. Bunun üzerine tecrübeli stoper Manuel Da Costa da kadroda kalmak istemediğini iletince bu oyuncu da takım dışı bırakıldı.

Disiplinsiz Davranışlar Devam Ediyor

Vural’ın kelam konusu isimleri disiplinsiz davranışlarından ve performanslarından mutlu olmadığı için ekipte görmek istemediği belirtildi. BB Erzurumspor’un kısa mühlet içerisinde resmi toplumsal medya hesaplarından mevzuyla ilgili açıklama yapması bekleniyor.

Vural’ın kelam konusu isimleri disiplinsiz davranışlarından ve performanslarından şad olmadığı için ekipte görmek istemediği belirtildi. BB Erzurumspor’un kısa müddet içerisinde resmi toplumsal medya hesaplarından hususla ilgili açıklama yapması bekleniyor.

Denizli için Önemli Viraj

Erzurumspor Harika Lig’de topladığı 28 puanla 20. sırada yer alırken, düşe tehlikesini yakından hissediyor. Mavi-beyazlılar bu hafta Denizlispor ile ligde kalma ismine çok kritik bir karşılaşamaya çıkacak.

Erzurumspor Üstün Lig’de topladığı 28 puanla 20. sırada yer alırken, düşe tehlikesini yakından hissediyor. Mavi-beyazlılar bu hafta Denizlispor ile ligde kalma ismine çok kritik bir karşılaşamaya çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yılmaz Vural Radikal Kararlar Aldı için yorumda bulun

    Yılmaz Vural Radikal Kararlar Aldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yılmaz Vural Radikal Kararlar Aldı için ilk yorumu yapabilirsin.